"Brīvrunu projekts" vēsta kā atšķirt labu alu no slikta

"Brīvrunu projekts" vēsta kā atšķirt labu alu no slikta.

"Brīvrunu projekts" vēsta kā atšķirt labu alu no slikta.

Par godu Jāņiem, pirmā Latvijas repa improvizācijas apvienība "Brīvrunu projekts" video instrukcijā piedāvā 26 pazīmes, kā atšķirt labu alu no slikta.

"Laikus brīdinām, ka instrukcijas klausīšanās laikā var rasties slāpes pēc veldzinoša dzēriena vai arī kādā no situācijām atpazīsi sevi. Jā, dziesma nav izdomāta, ļoti iespējams, ka tieši tu esi šo rindu iedvesmas avots. Ja vēlies instrukciju paplašināt, tad atsauksmes un savu pieredzi aicinām rakstīt zem dziesmas komentāros,"

raksta projekta pārstāvji.

"Vērīgākie klausītāji pamanīs, ka dziesma patiesībā ir ne tik daudz par labu vai sliktu alu, bet vairāk par dzīves izvēlēm un to sekām. Šajos svētkos (un ne tikai) novēlam pildīt kausus ar jēdzīgām un pozitīvām emocijām,"

saka viens no projekta dalībniekiem Zirnis.

"Labs alus/ slikts alus" ir jau trešais sānsolis "Brīvrunu projekts" darbības laikā, kad apvienība no ierastā repa frīstaila pievēršas dziesmu rakstīšanai. Pēc 2019. gada festivālu vasaras un nobremzētās koncertdarbības 2020. gadā, projekta dalībnieki uzskata šo par labāko veidu, kā apvienība var iepriecināt savus klausītājus un sagaidāms, ka tuvā nākotnē tiks izdotas vēl dziesmas.

"Mēs regulāri turpinām mēģinājumus un esam gatavi izšaut jebkurā brīdī,"

saka vēl viens no projekta dalībniekiem - Abra.

Mūzika: "Trakamelodija" (Gundars Neimanis), video veidojis Artūrs Jenots, ieraksts un apstrāde veikta "Kreisā krasta" studijā, pie pults Punkts uz I.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku

Mārtiņš Ruskis Talsi karaoke Usma Pasaules mīlestības stāsti