“Brīvrunu Projekta” jaunākais un vecākais dalībnieks izdod kopīgu dziesmu “Dod man vēl”

“Brīvrunu Projekta” jaunākais un vecākais dalībnieks izdod kopīgu dziesmu “Dod man vēl”.

“Brīvrunu Projekta” jaunākais un vecākais dalībnieks izdod kopīgu dziesmu “Dod man vēl”.

“Dod man vēl” ir jau trešais singls no Edgara Sniega topošā debijas albuma. Dziesma tapusi sadarbībā ar “Brīvrunu Projekts” kolēģi E.V. un Pēteri Upelnieku.  

“Pasakās par trīs tēvadēlim pastarītis vienmēr izrādās tas gudrākais, jo prot izlocīties no nepatikšanām un veiksme viņam vienmēr iet soli pa priekšu. Šīs dziesmas video atspoguļo abus pārējos brāļus, kuri dzīvo īstu dzīvi, nevis pasaku. Viņi abi nav perfekti, viņi pieļauj kļūdas, taču vēlas mainīties uz labu un palīdz viens otram, lai tas piepildītos,”

saka Sniegs. 

“Pateicoties “Brīvrunu Projektam”, nebija grūti iejusties jaunākā brāļa/vecākā brāļa lomās.Šī dziesma tika radīta ar simts procentīgi autentisku mīlestību pret mūziku un kultūru, kuras daļa mēs esam jau kādu laiciņu. Pēc “old-school” standartiem, svarīgs ir vēstījums un saturs, mēs ar Sniegu vēl pielikām klāt neatvairāmu “banger’a” enerģiju,”

par dziesmu saka E.V.

Režisors, montāža: Rihards Olmanis. Operators, krāsu korekcija: Kalvis Kulačkovskis. Skaņa un vokāls: Pēteris Upelnieks. Īpašs paldies Paulijam un ģimenei par lokāciju un uzņemšanu, Tīnai Zariņai par pacietību un Bbrental.eu par tehnisko atbalstu.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku