Noskaties! OZOLS & PRUSAX video “Tu nāc Tu ej”

Noskaties! OZOLS & PRUSAX video “Tu nāc Tu ej”.

Noskaties! OZOLS & PRUSAX video “Tu nāc Tu ej”.

Kā viens no galvenajiem jaunā albuma ierakstiem pēc spotify playlistes rādītājiem ir dziesma “Tu nāc Tu ej”, kas ir tapusi kopā ar “jaunās skolas” reperi - Prusaxu. 

Augusta nogalē Ozols izdeva albumu “Y A U D A” un aizvadīja trīs  koncertus Rīgā – “Sporta 2 kvartāla”.  Koncertu ietvaros tika izpildīti Ozola jaunā albuma singli, kā arī dziesmas no iepriekšējiem ierakstiem. Kā viens no galvenajiem jaunā albuma ierakstiem pēc spotify playlistes rādītājiem ir dziesma “Tu nāc Tu ej”, kas ir tapusi kopā ar “jaunās skolas” reperi  - Prusaxu. Esošais video ir kā neliels ieskats tajā, kā tika aizvadīti koncerti “Sporta 2 kvartālā”. Video autors ir Valentīns Ļinovickijs ar ko Ozols jau pāras reizes  ir sadarbojies. Klipā izmantoti video fragmenti un bildes no trīs koncerta dienām. 

Ozols:

Liels paldies visiem fotogrāfiem, un video materiālu autoriem, kas mūs atbalstīja šajā notikumā, un dalijās ar saviem darbiem. 

Septembra nogalē, oktobra sākumā izpildītājs plāno izdot audio formātā koncerta ierakstu “Sporta Live”, pie kura skaņas dotajā brīdī strādā Didzis Simanovičs.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku