Albums ar nosaukumu "59/61", nu jau ir pieejams visās mūzikas platormās

Albums ar nosaukumu "59/61", nu jau ir pieejams visās mūzikas platormās.

Albums ar nosaukumu "59/61", nu jau ir pieejams visās mūzikas platormās.

Šī gada 19.septembrī, klajā ar savu debijas albumu ir nācis latviešu mūziķis st4rface jeb īstajā vārdā - Reinis.
Albums ar nosaukumu "59/61", nu jau ir pieejams visās mūzikas platormās.
19 gadus vecais jaunietis, ar mūziku nodarbojas jau kopš pamatskolas pirmajiem gadiem, bet dziesmas sāka izlaist vien šī gada aprīlī. Šogad, viņš bija izlaidis sešus singlus un nu pat savus klausītājus patīkami pārsteidza ar debijas albumu. Pirms albuma izlaišanas, viņa dziesmas Spotify platormā jau bija klausītas vairāk nekā 220 tūkstošus reižu. Vairāk kā 50 tūkstoši klausījumu viņam bija arī pārējās platformās kopā. Jāpiemin, ka nevienai no šīm dziesmām nav bijis mūzikas videoklips. Ir bijis tikai audio un līdz ar to, šāda statistika Latvijai ir tiešām iespaidīga. 

"Es esmu ļoti priecīgs par to, ka manas dziesmas tiek klausītas. Galvenais nav tas, cik es ar to nopelnu, bet cik daudz cilvēku dzīves es varu ar savu mūziku iespaidot uz labo pusi. Šis albums man ir ļoti svarīgs. Tas ir vesels posms manā dzīvē. Tapšanas process bija ļoti emocionāls un esmu studijā raudājis ne vienu reizi vien. Albums nāca no manas dvēseles un es ceru, ka klausītāji to sadzirdēs. Labāko mākslu vienmēr rada sāpes. Ceru, ka jau drīzumā, manu albumu var dzirdēt arī uz skatuvēm dažādos koncertos." 

Albums ir vairāk nekā 32 minūtes garš un tas sastāv no 14 skaņdarbiem. Viņa klausītākā relīze līdz šim ir "Haunted By Demons" kas Spotify platformā klausīta vairāk nekā 120 tūkstošus reižu.
Vairāk par mūziķa gaitām var uzzināt viņa sociālajos tīklos. Piedāvājam noklausīties st4rface albuma "59/61" tituldziesmu "Running".


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku