Muziķis TALA sevi piesaka ar vēl nedzirdētu skanējumu

Muziķis TALA sevi piesaka ar vēl nedzirdētu skanējumu.

Muziķis TALA sevi piesaka ar vēl nedzirdētu skanējumu.

TALA iepriekš zināms kā hip hop apvienības “Kreisais Krasts” reperis “Elfs” jeb īstajā vārdā Māris Zihmanis, turpina savu muzikālo ceļojumu jaunās, vēl nedzirdētās skaņās un prezentē savu pirmo debijas albumu – “TALA”.  

TALA dalās atziņās par savu jauno skanējumu:

“2018. gada nogalē sāku darbu pie līdz šim neierasta un eksperimentāla materiāla, kas sirdij palika arvien tuvāks. Jau salīdzinoši sen paralēli ierastajam, mēģināju ko savādāku, līdz atradu savu "unikālo formulu" kādā varu to izteikt mūzikā. Biju ļoti noguris no ierastā skanējuma, kas man pašam vairs nesniedza gandarījumu, gribeju turpināt "brīnīties" par mūzikas iespējām, variācijām, sevi, tapēc sāku skatīties cita virzienā.” 

Šobrīd eksperiments kļuvis par albumu ar 12 rūpīgi atlasītām un apstrādātām kompozīcijām.
Ņemot vērā, ka albuma skanējums atšķiras no līdz šim publiski paveiktā, Māris nolēma pāršķirt jaunu lapu un turpinat savu mūzikas ceļu zem jauna skatuves vārda – TALA. Šis vārds viņam ir īpaši tuvs jau kopš bērnības. TALA ir visspožākā zvaigzne universā un viņš vēlās, lai viņa mūzika rāda ceļu tiem, kuri kādreiz apmaldās savis meklējumos, savās sajūtās, attiecībās vai dzīvēs un viņa mūzika kalpo par pierādījumu tam, ka nevajag baidīties no jaunā, standartizētā, nepieņemtā.

Līdz ar debijas albumu, TALA prezentē arī savu pirmo singlu “Tur Kur Saule” videoklipu!


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku