Rīgā uzstāsies pašmāju reperis “Platina”

Rīgā uzstāsies pašmāju reperis “Platina”

Rīgā uzstāsies pašmāju reperis “Platina”

18. septembrī "Studio 69" naktsklubā uzstāsies pašmāju populārais trap mūzikas izpildītājs “Platina”. Tas būs viņa pirmais koncerts pēc jaunā albuma «Sosa Muzik» izdošanas.  

Latvijas mākslinieks Roberts Plaudis jeb Platina jau sen aktīvi uzstājās ārpus savas dzimtenes. Viss sākas ar “Opjati krug” («Опиаты круг») albumu 2019. gadā, kurš sasniedza otro vietu “Apple Music” Krievijā. Nākamais -  “Augstāk par mākoņiem” («Выше облаков»), kurā kopā ar Robertu dziesmā piedalās tādi populāri izpildītāji, kā  - OG Buda, Feduk un Obladaet.

Tajā pašā laikā iznāk video klips “Santa Klaus”, kurš uz doto brīdi ir savācis vairāk kā  5 miljonu skatījumu YouTube servisā. 

Šī gada augusta vidū Platina iizdeva jauno albumu “Sosa Muzik”, kas sastāv no 15 dziesmām un ar viesmākslinieku piedalīšanos OG Buda, Big Baby Tape un Mayot. Albums uzreiz ieņēma Nr.1 Apple Music Krievijā un Genius  pasaulē. Populārie mākslinieki Jegors Krīds un Morgenšterns savās intervijās velta daudz labu vārdu jaunajam izpildītājam Platinu.

Rīgas koncerta ietvaros mākslinieks prezentēs dziesmas no jaunā albuma, ka arī izpildīs savus labākos darbus. Pasākumā piedalīsies viesmāklsinieki -   Prusax, Dj Ekler, Destxmido и Cukurpaps.

Ieeja no plkst. 19:00. Biļetes ir pieejamas Ticketšop.lv kasē.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku