“Mesa” uzsāk sadarbību ar Warner Music Baltics un izdod jaunu dziesmu “Tuvāk Tev”

“Mesa” uzsāk sadarbību ar Warner Music Baltics un izdod jaunu dziesmu “Tuvāk Tev”

“Mesa” uzsāk sadarbību ar Warner Music Baltics un izdod jaunu dziesmu “Tuvāk Tev”

Viens no Latvijas straumētākajiem hip hop projektiem “Mesa” izsludina jaunās dziesmas “Tuvāk Tev” izdošanu un publisko informāciju par sadarbības sākumu ar Warner Music Baltics. 

Visas nedēļas garumā, atzīmējot dziesmas iznākšanu “Mesa” dibinātājs un līderis Gatis Irbe viesojās vairākās Latvijas radiostacijās, kur tad arī klausītajiem bija pirmā iespēja dzirdēt jauno skaņdarbu. No šodienas dziesma “Tuvāk Tev” būs pieejama visās straumēšanas un lejupielādes platformās. 

“Dziesmas pamatuzdevums ir atgādināt mums pašiem, cik svarīgi esam viens otram un cik būtiski ir vienam otru atbalstīt! Ir patīkami apzināties, ka blakus ir kāds uz ko varam paļauties, lai arī kam mēs ietu cauri, kopā mēs visu paveiksim! Tie ir mūsu sapņi, darbs, sirdslietas un ikdiena, kuros kopā speram soļus!”

par dziesmu stāsta Gatis Irbe.

Dziesmas autori ir Gatis Irbe, Kaspars Jansons un Arnis Račinskis. Skaņas gala apstrādi veica Jānis Šmēdiņš (Fakts).  

“Esam ļoti priecīgi par šo gaidāmo sadarbību ar vienu no Latvijas mūzikas industrijas ilggadējiem dalībniekiem, talantīgiem mūziķiem un spēcīgām personībām!”

sadarbības sākumu komentē Warner Music Baltics vadītājs Mikko Manninens.

“Esam sajūsmā par jauno “Mesa” mūziku un šo gaidāmo laikmetu kopā.”

15.oktobrī  "Mesa" aicina savas mūzikas cienītājus uz vienīgo šo gada koncertu “Hanzas Peronā”. Ārī koncertam dots nosaukums "Tuvāk Tev", tajā būs dzirdamas gan jau zināmas un iemīļotas"Mesa" dziesmas, gan pavisam jaunas. Turklāt koncerta atosfēra iecerēta silta, emocijām bagāta un ar iespēju saikties klausītājiem tuvāk.

Biļetes uz "Mesa" koncertu ir pieejamas visās “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās un internetā.

Koncerts norisināsies zaļajā drošības līmenī un to varēs apmeklēt, uzrādot Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas faktu apstiprinošu sertifikātu.

Par MESA

Projekts "Mesa" tika dibināts 2015. gada izskaņā un viens no Latvijas straumētākajiem mūzikas projektiem Latvijā. Tā galvenais izveidotājs ir Gatis Irbe, zināms ar skatuves vārdu GACHO. Līdz šim brīdim ir izdoti trīs studijas ieraksta albumi – “Mesa” (2016), “II” (2017) un pagājušajā  gada  - “M3SA”. Visi albumi ir saņēmuši zelta un platīna ieraksta statusus. Savā daiļradē projekts pievēršas tēmām, kuras ir īstas, dzivas un ilgtermiņā svarīgas.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku