Reperis rolands če izdod dziesmu “piedurties”

Reperis rolands če izdod dziesmu “piedurties”

Reperis rolands če izdod dziesmu “piedurties”

Viens no šī brīža apspriestākajiem pašmāju reperiem, rolands če, izdevis jaunu dziesmu “piedurties”.

“Piedurties” ir mans kaislības un jautrības manifests. Dzīve ir neparedzama, liktenis izspēlē dažādus trikus, bet prikoli un piedūrieni ir tās lietas, kas mani glābušas pavisam neapskaužamās situācijās. Bez piedūriena dzīve ir pelēcīga un pat reizēm bezjēdzīga, tāpēc nav cita ceļa, kā tikai ar piedūrienu pa dzīvi,” par singlu stāsta rolands če. “Piedurties - tas ir priecāties. Tas ir pats svarīgākais jebkuram jaunietim un ne tikai. Dzīve taču ir jābauda. Dzīvē vienmēr viss būs augšā lejā, tāpēc svarīgi nekad nepazaudēt piedūrienu, to uguntiņu, kas padara visu interesantāku"

turpina mākslinieks.

Piedurties ideja ir iedvesmot jauniešus un aicināt viņus iedvesmot arī citus jauniešus, draudzēties, priecāties un vienkārši baudīt dzīvi. Dziesmai ir arī izveidota “piedūriena” deja kopā ar horeogrāfu Gošu un viņa audzēkņiem. Zem #patīkpiedurties mūsu mērķis ir vākt pēc iespējas vairāk piedūrienu, lai jaunieši pat vistālākajā Latvijas galā ir sadzirdējuši par to, ka ir laiks uzlādēties un kārtīgi piedurties pie visa dzīvē.

“piedurties” autori ir rolands če un Kristaps Ērglis,  to producējis rolands če. Dziesmas video versiju veidojuši “Policy production” un “McCANN Riga”.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku