Klajā nācis šlāgerdziesmu autora un izpildītāja Kaspara Antesa jaunākais ieskaņojums “Es tev novēlu”

Klajā nācis šlāgerdziesmu autora un izpildītāja Kaspara Antesa jaunākais ieskaņojums “Es tev novēlu”. Ar šo dziesmu mūziķis uzsāk savu 15. gadu mūzikas radīšanā, un to viņš šogad atzīmēs arī koncertos un albumā.

“Jaunā dziesma ir novēlējums mums visiem noturēties tad, kad dzīves šūpoles mūs triec uz augšu,” teic Kaspars. “Un tieši savos 15 dziesmu rakstīšanas gados laiku pa laikam man nākas izbaudīt tos skaistos mirkļus zenītā, kas vienlaikus ir nesaudzīgs pārbaudījums, jo jāprot noturēties arī tad, kad jānolaižas uz zemes. Tāda ir dzīve.”

Jaunā ieskaņojuma “Es tev novēlu” aranžējumu un ierakstu veidojis, kā arī ģitāru iespēlēja Andris Šīrants, bet papildvokālu ierakstā izpildīja Agnese Šīrante. Dziesma piedalīsies LTV dziesmu aptaujas “Latvijas Sirdsdziesma” februāra aptaujā, kur Antess to atskaņos kopā ar instrumentālo grupu “Šarmantie”.

Šī ir viena no dziesmām, kas ir iekļauta Kaspara Antesa autordziesmu albumā, kas iznāks šovasar, un tajā būs apkopotas gan iepriekš jau dzirdētas, gan jaunas dziesmas, kuras izpilda gan pats autors, gan Dzintars Čīča. Savukārt septembrī Kaspara Antesa lielie autordziesmu koncerti izskanēs Ventspilī, Rīgā un Valmierā.

Kaspara Antesa pirmā paša radītā kompozīcija “Ir tikai rīts” tika izdota 2009. gadā, bet 2010. gadā iznāca vesels albums “Neskaties atpakaļ” ar paša radītām dziesmām. Vēlāk radiostācijās panākumus guva arī tādas populāras Antesa autordziesmas kā “Saldā dzīve”, “Likteņlīnijas” u.c.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku