Stilīga kantrī apvienība "Dēka" piesaka sevi latviešu mūzikā ar dziesmu “Es un meitenes"

Stilīga kantrī apvienība "Dēka" piesaka sevi latviešu mūzikā ar dziesmu  “Es un meitenes"

Stilīga kantrī apvienība "Dēka" piesaka sevi latviešu mūzikā ar dziesmu  “Es un meitenes"

Latvijas mūzikā ar glanci un stilu sevi piesaka jauna kantrī mūzikas žanra apvienība "Dēka", kura nākusi klajā ar mūzikas klipu savam debijas singlam "Es un meitenes". Dziesma ir par dažādiem vīriešu dzīves posmiem un situācijām, kad vīriešu prātus nespēj nodarbināt nekas cits kā domas par sievietēm.

"Dziesma "Es un meitenes" ir par dzīves posmiem un visdažādākajām situācijām, kad vīriešu prātus nodarbina tikai domas par mīļotajām meitenēm, kā arī mēģinājums parādīt, ka vīri redz un jūt savas sievietes un, lai vai kā, tomēr cenšas viņas novērtēt."

stāsta grupas dalībnieki.
Muzikālās apvienības solists un ģitārists Gatis Valters par dziesmu un tās klipu saka:

"Asprātīgi teksti ar dancojamu mūziku. Mūzikas klipu filmējām ar Reini Vilni Baltiņu un par klipa filmēšanas vietu izvēlējāmies boulinga zāli, kurā saskatījām savu daļu ironijas un vilkām paralēles ar vīriešu dzīvēm, kuras nekādi nav iedomājamas bez alus, dejām un apaļumiem!"

Jaunā latviešu kantrī mūzikas apvienība "Dēka" par sevi saka:

"Esam gluži kā rokerols, bet ar pašironiju. Kopā esam 7 vīri ar krāsainu pieredzi mūzikā un dzīvē, ir arī dvīnīši."

Grupa ir dibināta 2023.gada nogalē un tajā darbojas tādi daudzsološi mūziķi kā Gatis Valters (balss, dziesmu un tekstu autors), Gvido Valters (ģitāra), Reinis Puriņš (trompete), Toms Andersons (saksofons), Miķelis Vanags (taustiņi), Emīls Puķe (bungas) un Rūdolfs Macats (bassģitāra).


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku