Jauns autobraucēju hits! Edvards Strazdiņš – “Mans vecais Audi”!

Jauns autobraucēju hits! Edvards Strazdiņš – “Mans vecais Audi”!

Jauns autobraucēju hits! Edvards Strazdiņš – “Mans vecais Audi”!

Latviešu jaunās kantrī mūzikas cerība, dziedātājs un dziesmu autors Edvards Strazdiņš publicē jaunu dziesmu – “Mans vecais Audi”, kas ir nedaudz autobiogrāfisks un sentimentāls stāsts par dziedātāja pirmo automašīnu. Dziesmas videoklipā, kuru iemūžināt palīdzējis video operators Kaspars Kambars, ir izmantots 1982. gada Audi 80. Filmēt vecu auto izrādījās nedaudz komplicēts process, jo jau pašā filmēšanas sākumā tas salūza.
Edvards:

“Kad man bija 15 gadi, es par 400 eiro nopirku savu pirmo auto, kas bija vecs un sagrabējis Audi 80. Lai arī nereti tas īsti nedarbojās kā vajadzētu, šis auto iemantoja īpašu vietu manā sirdī. Tā bija neaizmirstama dzīves pieredze, kas man atstājusi paliekošas atmiņas, un tas mani motivēja par to uzrakstīt dziesmu. Tomēr šī nav dziesma tikai Audi markas automobiļu cienītājiem, jo mums daudziem ir bijuši savi pirmie auto, kas bieži atsauc nostalģiskas atmiņas par laiku, kad bijām jaunāki, trakāki un arī naivāki.”

Klips filmēts Talsu novadā un tajā iemūžināti labākie Talsu un Valdemārpils skati, kopā ar video redzamo meiteni Paulu Gabrāni.
Dziesmas koncerta pirmizrādes paredzētas šo piektdien, kad Edvards kopā ar Guntaru Raču sniegs koncertu Ikšķiles tautas namā un svētdien 18. maijā Auces kultūras namā. Programmā skanēs gan jaunās auto dziesmas pirmatskaņojums, gan kopā ar Raču ierakstītie hiti “Dzintara krellītes” un “Kad gribas vairāk”. Programmā iekļautas arī dziesmas no albuma “Lauku dzīves miera osta”, kas šogad saņēma Zelta Mikrofonu. Skanēs arī Edvarda konkursā “Supernova” iepazītā dziesmā “Rock’n’Roll Supernova”, kas, konkurējot ar Donu un citiem, šogad ierindojās sestajā vietā, saņemot teju astoņus tūkstošus skatītāju balsu.
Dziesmu izdod “Izdevniecība MicRec” un tā ir pieejama visās populārākajās mūzikas straumēšanas un lejupielādes platformās visā pasaulē.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku