Grupa Zvaigžņu Lietus izdod albumu un aicina uz jubilejas koncertballi

Grupa Zvaigžņu Lietus izdod jaunu albumu un aicina uz Jubilejas koncertu

Viena no Latvijas ilgspēlējošākajām grupām "Zvaigžņu Lietus" savus klausītājus iepriecina ar divām jaunām dziesmām, izziņo jauna albuma izdošanu un aicina uz Jubilejas koncertu 31. maijā.

"30 gadu garumā uz skatuves pavadītais laiks ir jānosvin un Zvaigžņu Lietus ir sagatavojies lielām 30 gadu jubilejas svinībām un, lai svinības labi izdotos, arī tiek izdots nu jau 8-ais albums." stāsta Armands, grupas taustiņinstrumentālists un menadžeris.

Grupas nu jau astotais albums "Pēc 100tūkstoš gadiem" tiks publicéts 31.maijá, albumā ietvertas gan jaunas dziesmas, gan grupas zināmākās dziesmas, kas ierakstītas jaunā skanējumā. Šobrīd grupa piedāvā klausītāju vērtējumam divas dziesmas no jaunā albuma "Kāpēc Tu Klusē" un "Līvu krasts", kas piebiedrojas jau iepriekš publicētajām dziesmām "Pēc 100 tukstoš gadiem" un "Vēl". 

Pasūti albumu šeit

Jauno albumu varēs iegādāties pasākuma vietās kā arī MuzikasPasaule.lv interneta veikalā šeit:
https://muzikaspasaule.lv/cd/zvaig%C5%BE%C5%86u-lietus-pec-100-t%C5%ABksto%C5%A1-gadiem-detail.

Noklausies jaunās dziesmas

"Līvu krasts ir slavenās John Denver dziesmas Take Me Home, Country Roads versija, ko esam ierakstījuši mūsu interpretācijā un, jā, arī ar mūsu stāstu, kas stāsta par atgriešanos pie saknēm, dzimtā krasta. Savukārt "Kāpēc Tu klusē" ir viena no vispopulārākajām mūsu dziesmām, kurai vēlējāmies iedot šodienas skanējumu", par jaunajām dziesmām piebilst Armands

"Līvu krasts" -

"Kāpēc Tu klusē" -

Visas dziesmas no jaunā albuma varēs baudīt Jubilejas koncertā, kas pāries Jubilejas ballītē kopā ar grupu Zvaigžņu Lietus un īpašajiem viesiem grupu Dakota.  

"Aicinām visus, kam esam spēlējuši privātas ballītēs, kas sekojuši līdz mūsu gaitām dažādās Latvijas pusēs vai klausījušies mūs radio, internetā vai cd nosvinēt kopā ar mums šos 30+ muzikālos Zvaigžņu gadus 31. maijā ar skaistu koncertballi mūsu dzimtajā pusē Venstpils novada Puzes Mežaparkā."

Grupa dibināta 1993. gadā un bez pārtraukumiem priecējusi klausītājus dažādas Latvijas pilsētās nu jau vairāk kā 30 gadus.

Iepriekš izdoti 7 albumi: "Ja Tev laimei pazudušas pēdas", "Zvaigžņu Lietus", "Par lietu", "Mīlestība nav spēle", "Šai zvaigžņu stundā", "Roku man sniedz", "Krēslas stundā"

Šobrīd grupā darbojas: Alvis Grīndbergs, Armands Sviķis, Gundars Minalgo, Vairis Ausvalds, Ingus Lelis un Guntis Kaģis.

Vairāk informācija: https://linktr.ee/zvaigznulietus


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku