Ainara Bumbiera mūzikas albuma "No sirds uz ziedu” prezentācijas koncerts

Ainara Bumbiera mūzikas albumam „No sirds uz ziedu”

Ainara Bumbiera mūzikas albumam "No sirds uz ziedu”.

Dziedātājs Ainars Bumbieris, sagaidot savu apaļo jubileju, saviem klausītājiem ir sarūpējis lielisku dāvanu - jaunu albumu "No sirds uz ziedu".

Par godu šim notikumam Ainars aicina visus uz albuma prezentāciju, kas notiks 26. jūlijā plkst. 19:00, klubā "Četri Balti Krekli".

Šis albums izvij ziedus cauri visiem gadalaikiem – 15 dažādās noskaņās un raksturos. No pavasara sniegpulkstenītēm līdz pat ziemas ledus puķēm. Iepinot katra sirdi visdažādākās smaržu un krāsu noskaņās, izjūtot tās caur skanīgu melodiju un vārdiem, kas liek tiem uzplaukt, radot katra zieda stāstu. Tas atklāj maģisku ziedu pasauli, kas ļauj izjust visdažādās smaržu nianses, izbaudīt neticamākos krāsu kontrastus un gūt dvēselisku baudījumu, uzklausot zieda vēstījumu katram no Jums.

Vairākas no albumā iekļautajām dziesmām, kuras jau ir iemīļojuši klausītāji, skan Latvijas radio stacijās. Lai Latvija zied!

Ainars īpašu paldies saka Zintim Žvartam, Atim Ābelītem, Sintijai Ģēģerei, Gitai Dukaļskai, kas piedalījās šī albuma dziesmu izpildījumā.

Visu dziesmu komponists ir Artūrs Mangulis. Dziesmu izpildītājs Ainars Bumbieris. Dziesmu aranžētājs Atis Ieviņš un Artūrs Mangulis. Dziesmas ierakstītas Roland Records studijā, Rīgā. Albuma producents Rolands Makarskis. Albuma dizaina autors digitālā dizaina studija Prof. Designs.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku