Mīlestības mēnesī J. Moisejs izdod jaunu singlu!

Mīlestības mēnesī J. Moisejs izdod jaunu singlu!

Mīlestības mēnesī J. Moisejs izdod jaunu singlu!

Jānis Moisejs prezentē jaunu dziesmu un tās teksta videoversiju - “Nopūta”.  
Dziedātājs pats saka:

“Runā, ka vispaliekošakie skaņdarbi rodas, kad māsklinieks otu iemērc savā dvēselē. Līdz šim brīdim tik dziļi otu dvēselē nebiju vēl mērcis. Mazliet kutelīga sajūta. Dziesma, radās mirklī, kad bija daudz jautājumumu par Dieva gribu, cilvēka pasaules trauslumu un būšanu līdzās. Pēc šo jautājumu pārcilāšanas vēlreiz atskāršu, ka spēja būt līdzās, kaut arī pēc savas uzbūves tiek vienkārša, savā būtībā ir vislielākais un dārgākais, ko otram varam sniegt. Ceru, ka līdzīgi kā man, arī kādam klausītājam dziesma palīdzēs pateikt, ka viņš ir tepat rokas sniedziena, zvana vai sauciena attālumā, kad tas otram vien ir nepieciešams. It sevišķi mirkļos, kad vārdos to izteikt var būt par grūtu.” 

Jānis Moisejs savas skatuves pieredzes laikā ir piedzīvojis daudz panākumu un pierādījis sevi kā veiksmīgu dziedātāju un dziesmu autoru. Saņēmis zelta disku par R. Paula un G. Rača disku "Pasaule ir skaista", veiksmīgi vadījis "Latvijas Zelta talanti" nacionālo televīzijas talantu šovu. Pats arī ir piedalījies vairākos aizraujošos projektos un šovos, kā piemēram LNT "Zvaigžņu lietus 2". Dziedātājs ir saņēmis Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada balvu par veiksmīgāko šlāgerdziesmu, uzstājoties kopā ar Lieni Šomasi un izpildot dziesmu "Neskaties pulkstenī". Mūziķis ir izdevis solo albumu “Šķiršanās blūzs”, un pats radījis tādus latviešu tautā iemīļotus hitus, kā ”Sapņu taurenītis”, ar kuru iekļuvis Latvijas Sirds dziesmu finālā, “Uzbur laimi”, “Podziņa un diedziņš”, “Mīlēšu Tevi”, “Nothing Special”, “100 gramu sapņu”, “Ai, cik vienādi esam”, u.c.
Papildus Šveicē iegūtajam maģistra grādam finanšu un banku zinībās mūziķis aizstāvējis bakalaura grādu tiesību zinātnē Rīgas Stradiņa universitātē, kur pašlaik turpina studijas maģistrantūrā, lai iegūtu jurista kvalifikāciju. Mūziķis pašlaik darbojas finanšu nozarē un vairāk kā 5 gadus ir bijis improvizācijas teātra aktieris. Pašlaik mākslinieks ir sastopams koncertos, projektos, korporatīvajos pasākumos un improvizācijas teātra izrādēs.
Iepazīties ar skaņdarbu var sekojot zemāk pievienotajai saitei vai pieprasot dziesmu “Nopūta”
lielākajās Latvijas radio stacijās!
Lejupielādē un klausies: 

Izpildītājam var sekot sociālajā vidē:

  • Instagram: jmoisejs
  • Twitter: @jmoisejs


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku