Laura Raila un Ēriks Budēvics par godu Hameleonu 20 gadu jubilejai izdod dziesmu no gaidāmā albuma

Laura Raila un Ēriks Budēvics par godu Hameleonu 20 gadu jubilejai izdod dziesmu no gaidāmā albuma.

Laura Raila un Ēriks Budēvics par godu Hameleonu 20 gadu jubilejai izdod dziesmu no gaidāmā albuma.

Šogad grupa Hameleoni svin savu 20. dzimšanas dienu, par godu tai, grupas lielākie hiti tiek pārdziedāti pavisam jaunās skaņās. Grupas  solists Ēriks Budēvics un dziedātāja Laura Raila iedziedājuši lirisko grupas dibinātāja un komponista Gaita Lazdāna dziesmu "Lai paliek tā." Dziesma tiek veltīta visiem pārīšiem un visiem cilvēkiem, kuri mīl, jo mīlestība ir viena no skaistākajām dzīves krāsām.
Muzikāla sadarbība Ērikam un Laurai sākusies jau pirms aptuveni 8 gadiem, kad Laura kopā ar Hameleoniem apbraukāja vai visu Latviju sniedzot ap 20 koncertus un arī toreiz šo dziesmu izpildīja kopā.  

"Man prieks par Gaita Lazdāna ideju, dziesmas parādīt jaunā, svaigā nokrāsā, savai partijai esmu iepinusi vieglu džezīgu odziņu un ceru, ka klausītājiem patiks,"

stāsta Laura.
Laura Raila atzīst, ka muzikālo sadarbību padara vēl interesantāku fakts, ka Ēriks Budēvics ir Lauras mammas Indras vīrs. Reiz visi piedalījušies arī Latvijā iemīļotajā TV šovā "Dziedošās ģimenes. Muzikālā ģimene mēdz muzicēt kopā arī pasākumos un protams arī dažādos ģimenes svētkos."

26. jūlijā Mītavas estrādē Jelgavā notiks jau 2 lielkoncerts "Pērles un dimanti", kur piedalīsies Latvijā populāri dzisedātāj un mūziķi - Kopā ar HAMELEONIEM uz Mītavas skatuves uzstāsiesRoberto Meloni, Kaspars Markševics, Nikolajs Puzikovs, Ainars Bumbieris, Ineta Rudzīte, Kristīne Šomase, saksofonists Raivo Stašans, Laura Raila, Anna Dribas un citi. Vairāk kā divu stundu garā koncerta laikā kopā ar Ēriku Budēvicu un Andri Veinbergu muzicēs pavadošā sastāva mūziķi –
Lauris Amantovs (trombons), Gints Stepanovs (trompete), Raivo Stašans (sax& flauta), Kristaps Ezeriņš (bass), Gaitis Lazdāns (perkusijas& sitamie instrumenti), Nadežda Jermaka &Ineta Radčenko (piebalsis).
Koncertā skanēs visu laiku populārākās Hameleonu dziesmas, tādas kā“Atsaucies”, “Nakts”, “Vēlreiz”, “Pērles &Dimanti”un daudzi citi superhitipašu jubilāru izpildījumā, kā arī pirmatskaņojumi no viesmākslinieku puses vairāk nekā divu stundu garumā!
Ir apritējuši jau 20 gadi, kopš 1998. gadā klausītāju sirdis visā Latvijā ar vērienu iekaroja romantiskās popmūzikas duets HAMELEONI. Ar sava debijas albuma “Tu Mana Sirds” pārdošanas rekordiem Hameleoni pārliecinoši ierindojās iemīļotāko un populārāko mākslinieku augšgalā. Pa šiem 20 gadiem grupa ir daudz koncertējusi gan Latvijā, gan arī ārzemēs. Ir izdoti pieci albumi un šogad ir paredzēts jau sestais – “20 gadu jubilejas” albums. Šajā diskā būs iekļautas ganHameleonu jaunās dziesmas, gan arī populārāko dziesmu versijas citu dziedātāju izpildījumā.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku