Grupa “Maigonis Namejs” aicina noklausīties jaunāko dziesmu "Zelta šlāgerīts"

Grupa “Maigonis Namejs”.

Grupa “Maigonis Namejs” aicina noklausīties jaunāko dziesmu "Zelta šlāgerīts".

2019. gada 05.septembrī tika dibināta jauna grupa ar neierastu nosaukumu “Maigonis Namejs”! Interesanti, ka jau nākamajā dienā grupa, par godu savai “Vārdadienai” (06.09. vārdadienas Maigoņiem) laida klajā savu pirmo singlu “Zelta šlāgerīts”, kuru var atrast un noklausīties youtube.com vietnē, kā arī grupas facebook.com lapā. Daudzi šo dziesmu ir nodēvējuši par riktīgu lipekli, jo jau pēc pirmajām taktīm gribas dungot līdzi.

Jāatzīmē interesants fakts - veidojot facebook lapu sākumā tika izveidots grupas privātais profils un šis jaunums izrādījās tik interesants facebook lietotājiem, ka dažu stundu laikā lapai bija jau vairāk nekā 300 sekotāji un facebook to definēja kā spamu - bez paskaidrojumiem izdzēšot gan lapu, gan profilu, tādēļ viens no grupas dibinātājiem izveidoja lapu atkārtoti no sava fb konta. Kā joko paši mūziķi - šī bija īsākā muzikālā karjera pasaules vēsturē - tikai dažas stundas slavas.

Bet, ja nopietni, grupai ir tālredzīgi un ambiciozi plāni attiecībā uz nākotni, kurus pagaidām, tā pat kā savas identitātes grib paturēt noslēpumā. Aicinām visus noklausīties mūsu jauno dziesmu un riktīgi izdejoties tās pavadībā, kā arī sekot grupas jaunumiem grupas facebook lapā, lai nepalaistu grupas aktivitātes un arī uzzinātu atbildes uz neskaitāmiem jautājumiem, kā, piemēram, visbiežāk uzdotais jautājums ir - Kāpēc grupa saucas “Maigonis Namejs”? stāsta viens no grupas dalībniekiem, Jānis.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku