“Maldu valstība” – jauns singls no dueta Ainars Bumbieris un Ineta Rudzīte

“Maldu valstība” – jauns singls no dueta Ainars Bumbieris un Ineta Rudzīte

“Maldu valstība” – jauns singls no dueta Ainars Bumbieris un Ineta Rudzīte.

Šajā saulainajā Septembra laikā, Latviešu jaunākais estrādes duets Ainars Bumbieris un Ineta Rudzīte, klajā laiž grupas Hameleoni reiz izpildīto dziesmu „Maldu valstība” jaunās skaņās.
Dziesmu īpaši šim duetam aranžējis komponists un dziesmas autors Gaitis Lazdāns.
Komponists G.Lazdāns par dziesmas izpildītājiem:

 “Inetas un Ainara duets, manuprāt, pašreiz ir viens no pievilcīgākajiem duetiem Latviešu estrādē. Viņi ir ļoti saderīgs pāris kā, uz skatuves tā vokāli. Iepazīstoties ar dueta izpildījumu vēlējos piedāvāt sadarbību. Esmu priecīgs, ka Viņi piekrita iedziedāt dziesmu Maldu valstība un novēlu Viņiem panākumus”. 

Dziesma ir iekļauta Latvijas Televīzijas raidījuma “Latvijas Sirds Dziesma”, Septembra aptaujā, jaunie izpildītāji aicina ikvienu atbalstīt dziesmu, par to balsojot, katru dienu, aptaujas mājas lapā.
Ainars un Ineta par dziesmu:

“Dziesma ir par mīlestību, un tiem ceļiem kur tā mūs ved. Reizēs, kad nezini kā rīkoties, un esi izvēles priekšā, uz kuru pusi doties, vienmēr ir jautājums kā izvēlēties pareizo ceļu, kā nekļūdīties? Tādos brīžos svarīgi sadzirdēt un ieklausīties savā sirds balsī, lai nenonāktu maldu valstībā.” 

Šī dziesma iekļauta arī dueta maxi singlā “Tā diena” kurš tika izdots šā gada vasarā.
Ainars un Ineta par iepazīšanos: “Pirmo reizi uz skatuves satikāmies pērnā gada rudenī koncerttūrē “Es mīlu dzīvot un dziedāt Latvijā”. Dziesmu “Tā diena” mūsu izpildījumā skatītāji uzņēma ar negaidītu sajūsmu. Tādēļ pēc koncerttūres beigām nolēmām, ka pienācis laiks atsvaidzināt Latvijas mūzikas /ikdienu un ierakstīt šo labi pazīstamo R.Paula dziesmu jaunās skaņās – mūsu versijā.
Ainars Bumbieris Latvijas auditorijai vairāk zināms kā solo mākslinieks - latviešu populāras mūzikas izpildītājs, Zelta mikrofona balvas 2018 nominants. Ineta Rudzīte ir dziedātāja, savulaik sadarbojusies ar Žoržu Siksnu, Normundu Rutuli, Jāni Lūsēnu un citiem Latvijas populārās mūzikas izpildītājiem, tautā īpaši iemīļota franču šansonu programma viņas izpildījumā.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku

cronjob