Latviešu grupa “PakavRockBand” 2020.gada februārī aicināta piedalīties vērienīgajā Berlīnes Country Music Meeting

Latviešu grupa “PakavRockBand” 2020.gada februārī aicināta piedalīties vērienīgajā Berlīnes Country Music Meeting.

Latviešu grupa “PakavRockBand” 2020.gada februārī aicināta piedalīties vērienīgajā Berlīnes Country Music Meeting.

Latviešu grupa “PakavRockBand” aicināta piedalīties vērienīgajā Berlīnes Country Music Meeting kas notiks 2020.gada 7.-9.februārī Berlīnē.
Uz trim dienām Berlīne pārvērtīsies par kantri mūzikas galvaspilsētu, jo šis ir Eiropas mēroga mūzikas gadatirgus, kas notiks jau 10.reizi un, vairāk kā simts kantri mūzikas pārstāvjiem no dažādām valstīm uz četrām skatuvēm būs iespēja sevi parādīt starptautiskā mērogā, izpildot dažādus šī žanra virzienus- americana, hillbilly, bluegrass, sauthern rock, country un country rock.
Grupa “PakavRockBand” ir dibināta salīdzinoši nesen, 2016.gadā, bet tajā spēlē pieredzējuši mūziķi, kuri katrs sniedz savu artavu kopīgajā skanējumā.
Grupā darbojas Juris Gausiņš- dziesmu autors, balss, akustiskā ģitāra, Sandra Šnē- vijole, Gundars Avotiņš- sitamie instrumenti, Āris Ozols- elektriskā ģitāra, dobro, mandolīna, Dāvis Zāģers- balss, basģitāra.
Grupa iepriekš ir uzstājusies festivālos Bauskā, Ratniekos, šogad divreiz mūzikas klubā “Fontaine Palace” Liepājā un arī Rīgā, kā arī dažādos pasākumos Latvijā.
Latvijas mūziķi uzstāsies pasākuma otrajā dienā, kāpjot uz Roger Boss skatuves sestdien, 8.februārī pl.19:45 ar 45 minūšu programmu.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku