"Rumbas kvartets" piedāvā piepildīt vakaru jūsmājās ar dziesmām un dejām

"Rumbas kvartets" piedāvā piepildīt vakaru jūsmājās ar dziesmām un dejām

"Rumbas kvartets" piedāvā piepildīt vakaru jūsmājās ar dziesmām un dejām.

Piektdien, 17.aprīlī pulksten 21:00 "Rumbas kvartets" piedāvā piepildīt vakaru jūsmājās ar dziesmām un dejām - interneta tiešraides koncertā, platformā - www.bezrindas.lv.

“Rumbas kvartets” ir no skaistās Kurzemes pilsētas Kuldīgas. Pirms septiņiem gadiem – 2013.gada maijā – četri muzikāli kuldīdznieki satikās, lai uzspēlētu kādā pasākumā, taču, kā jau tas dzīvē notiek, viss izvērtās daudz plašāk un nu jau “Rumbas kvartets” muzicē gan saviesīgos pasākumos, gan festivālos, gan koncertos. Kā saka paši mūziķi, ansambļa mērķis ir gan popularizēt dzīvo instrumentu mūziku, kas dod iespēju muzicēt arī bez pastiprinošām iekārtām, kā to darīja mūziķi pagājušā gadsimta 20. un 30.gados, gan arī neļaut ļaudīm aizmirst vecās ziņģes un galda dziesmas. "Rumbas kvartets" vairākkārt ir bijuši laureāti Šlāgeraptaujā un Latvijas Sirdsdziesmas aptaujā. Līdz šim izdoti trīs studijas albumi. Ja jums tuvas zaļumballes noskaņas, tad tiešu tādas sarūpēs "Rumbas kvartets".

Tiešraides koncerta ilgums: 80 minūtes

Programmā skanēs tautā iemīļotas ziņģes un galda dziesmas, torstarp tādas zelta fonda pērles kā "Vecpiebalgas ūdensrozes", "Sen tas bij", "Kur esi tu" u.c.

Koncerta tiešraidi nodrošina studija "Voyvi".

Pasākumu atbalsta Kuldīgas novada pašvaldība.

 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku