Kaspars Markševics publicē jaunu dziesmu „Acis mīlīgi kautrās”

„Acis mīlīgi kautrās”.

„Acis mīlīgi kautrās”.

Šajā pavasarī piedāvājam jaunu singlu – trīs talantīgu un radošu personību kopdarbu. Dziesmas izpildītājs K. Markševics par savu jauno veikumu saka:

„Esot Latvijas Radio 2 ēterā, pamanīju kāda klausītāja atrakstītu dzeju. Divi pantiņi mani uzrunāja tik ļoti, ka nekautrējos šo radio klausītāju privāti uzrunāt ar piedāvājumu, lai rada darbu līdz galam, ja tas būs veiksmīgs, es apņemos to ielikt dziesmā. Tā nu tas viss sākās – pilnīgi nejauši.”

Minētais radio klausītājs un jaunā skaņdarba vārdu autors ir Ints Kalns. Ar Kasparu Markševicu viņš iepazinies komponista Gaita Lazdāna mūzikas programmas "Starp sapņu miljoniem" koncertos un uzreiz novērtējis Kaspara izpildītāja talantu un balss tembru, kas savā īpašā veidā uzrunā klausītāju.
Viņš stāsta:

„Man ir tradīcija – savas, darbdienu rītos rakstītās, dzejas rindas mēdzu sūtīt uz Latvijas Radio 2, lai tās dāvātu prieku un iedvesmu rīta programmu vadītājiem un kādreiz arī klausītājiem. Tā dzejolis nonāca arī līdz Kasparam, kurš piedāvāja ideju dziesmai. Acis mīlīgi kautrās man ir ļoti personīga dziesma. Vārdos esmu ielicis daļu no savas būtības un personīgajiem pārdzīvojumiem. Novēlu Kasparam un dziesmai "Acis mīlīgi kautrās" rast ceļu uz klausītāju sirds slēptākajām vietām, kurās drīkst ielūkoties vien tās acis, kas mīlīgi kautras un mīlestības pilnas.”

Protams, lai taptu dziesma, vajadzīgi ne tikai vārdi un izpildītājs – vajadzīga arī mūzika! Skaņdarba mūzikas autors ir Normunds Zušs, kuram tika uzticēts tekstam pielikt labskanīgu melodiju:

„Kad Kaspars man atsūtīja šo tekstu, es uzreiz viņam rakstīju – "Šis labs!" Melodijas vēl nebija, bet šis dzejolis, pat vienkārši lasot domās, jau skanēja. Šis bija tas gadījums, kad mūzika pati atnāk tik viegli, gaisīgi un vienkārši. Šai dziesmai, manuprāt, gan no lirikas, gan mūzikas puses, ir viss, lai to jau pašā sākumā varētu nodēvēt par HITĪGU!”

Runājot par jauno dziesmu, visi, kas piedalījās tās tapšanā, uzsver – tā nākusi no sirds, viegli, kā pašsaprotami, tā ir ideāli piemērota Kasparam kā izpildītājam. Normunds Zušs uzsver:

„Ar savu šarmu un zolīdumu Kaspars noteikti spēs šo dziesmu aiznest līdz daudzu tūkstošu klausītāju sirdīm. Viņš ir ļoti pozitīvs un harizmātisks cilvēks, tāds cilvēks, kurš ar savu auru raisa uzticību. Man ir milzīgs prieks, ka nu jau vairākām Kaspara izpildītajām dziesmām esmu kļuvis par mūzikas autoru.”

Nedaudz par dziesmas izpildītāju K. Markševicu. Kaspars latviešu mūzikā darbojas jau vairāk kā 10 gadus un ir izdevis divus solo albumus. Viņš aktīvi darbojas Latvijas Radio 2 kā DJ. Par nokļūšanu šajā kolektīvā viņš sapņojis kopš bērnības. Kaspara pārliecība nākotnes attīstībā ir atbalsts bērniem, īpaši tiem, kas palikuši bez vecāku gādības – ne velti mūziķis ir Bāreņu fonda vadītājs; milzīgu darbu un enerģiju viņš iegulda labdarības projektos – kā piemērus var minēt „Augstāk par zemi” un „Ceļš pie sevis”. Kaspars ir radījis tekstu dziesmai "Divatā", kuru izvēlējās latviešu seriāls "Divi vienā" (mūzikas autors Gints Stankevičs). „Meitene ar zaļām acīm” un „Mana mīļā” ir tikai divi no plaši pazīstamiem hītiem, ko izpilda Kaspars.

Laižot klajā jauno singlu, vēlamies uzvērt, ka tas ir īpašs mums visiem, kas piedalījāmies tā radīšanā un, protams, īpaši Kasparam, kas skaistos vārdus un īpašo melodiju nodos tālāk – saviem klausītājiem. Lai katrā no mums mostas daba, māksla un mīlstība!

 

 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku