Ineta Rudzīte nāk klajā ar jaunu dziesmu “Smilšu pulkstenis”

Ineta Rudzīte nāk klajā ar jaunu dziesmu “Smilšu pulkstenis”.

Ineta Rudzīte nāk klajā ar jaunu dziesmu “Smilšu pulkstenis”.

3.jūnijā - savā vārda dienā – Ineta Rudzīte naca klajā ar jaunu dziesmu “Smilšu pulkstenis”. Komponists Ingus Feldmanis kopā ar savu brāli vārdu meistaru Gunti Feldmani, šo dziesmu uzrakstīja jau pirms kāda laika, tā šķitusi piemērota gan Inetas personībai, gan balsij, gan izpildījumam. Tomēr saspirngtā koncertu grafika dēļ, nekādi nesanāca dziesmu ierakstīt. Tomēr pandēmijas laika karantīna apstādināja skrējienu, un bija pienācis laiks gan radošām pārdomām, gan dziesmas ierakstam studijā. 

Ineta teic:

“Šī piespiedu dīkstāve izrādījusies neparasti nozīmīga un veiksmīga radošā ziņā. No jauna uzplauka gan iedvesma, gan pieticis laika kārtīgi visu apdomāt un radīt ko pavisam jaunu.” 

Dziesma ierakstīta sadarbībā ar Inetas ilggadīgo skatuves partneri - ģitāristu Ēriku Upenieku. Šodien nāk klajā arī dziesmas videostāsta versija, kas tikusi filmēta tukšajās Vecrīgas ielās, piedaloties dejotājiem un Inetas draugiem Rihardam un Violai Mailīšiem.
Ineta atklāj, ka dziesma ir par mums atvēlēto laiku, par lielo un svarīgo, ar ko piepildām savu dzīvi. Par dižāko dzīves jēgu – par mīlestību. Jo tikai spēcīgas jūtas spēj apmānīt laiku vai vismaz nelikt to skaitīt.
Dziesma ieejama arī visās straumēšanas vietnēs internetā.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku