Rinaldo no Ričiem uzsauc “Rūgts”

Rinaldo no Ričiem uzsauc “Rūgts”.

Rinaldo no Ričiem uzsauc “Rūgts”.

Pandēmijas laikā slēgtās robežas nebija šķērslis Somijā dzīvojošajam čigānu izcelsmes latviešu mūziķim Rinaldo ierakstīt jaunu dziesmu saviem latviešu klausītājiem – klājā nācis kādreizējās grupas “Riči” solista jaunākais ieskaņojums “Rūgts”. 

“Pēc nosaukuma varētu likties, ka dziesma ir veltījums tiem, kas precas, taču – ne tikai. “Rūgts” ir kā aicinājums visiem dzīvot tikpat cerīgi un kaislīgi, kā to dara tikko iemīlējies pārītis,”

jauno ierakstu raksturo Rinaldo. 

“Esmu laimīgs par iespēju dāvāt klausītājiem jaunu dziesmu latviešu valodā. Dzīvojot Somijā, pārsvarā dziedu angliski, tomēr mana sirdsbalss arvien skan latviski un čigāniski.” 

Rinaldo nu jau 2 gadus ar sievu Inesi un gadu veco meitiņu Izabellu dzīvo Somijā, kur strādā, mācās somu valodu un brīvajā laikā dzied, veiksmīgi apliecinot sevi Somijas muzikālajā TV šovā “The Voice”.
Dziesmu “Rūgts” īpaši Rinaldo sarakstījis melodijas un teksta autors Kaspars Antess.

“Lai arī grupas “Čigānzēni” laikā kopā ar Rinaldo esam koncertējuši visā Latvijā, šī ir mūsu pirmā sadarbība kā autoram ar izpildītāju,”

atklāj Antess.

“Mans autora rokraksts pieprasa čigāna balsi, un man prieks, ka līdzās Dzintaram Čīčam nu manu izpildītāju loku papildina Rinaldo.” 

Jaunā singla aranžējumu un studijas ierakstu veidojis Andris Šīrants.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku