Ainars Bumbieris izdod reperu kolektīva OLAS dziesmu “Priekšnieku nav” valša ritmos

Ainars Bumbieris izdod reperu kolektīva OLAS dziesmu “Priekšnieku nav” valša ritmos.

Ainars Bumbieris izdod reperu kolektīva OLAS dziesmu “Priekšnieku nav” valša ritmos.

2015.gada jūnijā izdotajai reperu kolektīva OLAS dziesmai “Priekšnieku nav”, Ainars Bumbieris, Ata Ieviņa aranžijā, izveidojis jaunu skanējumu valša ritmos, kā arī izveidojis attiecīgu video noformējumu. 

“Izveidojot 30 DIENU IZAICINĀJUMA dziesmu sarakstu un sagatavojot video katrai dziesmai, kopā ar savu komandu, izlēmu dziesmu sarakstā iekļaut kaut ko pavisam neparastu un vēl nebijušu, “

stāsta Latvijas mūzikas gada balvas Zelta Mikrofona nominants Ainars Bumbieris,

“Uzrunāju Ati Ieviņu un slavenajai kolektīva OLAS dziesmai “Priekšnieku nav” izveidojām jaunu skanējumu valša ritmos. Šis ir nebijis gadījums, jo kad pieņēmu lēmumu, savu TOP 30 prezentēt saviem klausītājiem jaunā un Latvijas mūzikā vēl nepieredzētā veidā, pārāk daudzi vēlējās mani atrunāt no šī soļa uzskatot to par lieka laika tērēšanu. Es tā nedomāju, tādēļ dziesma ir sanākusi pietiekami “latviska”. Dziesmas teksts, šobrīd 2020. gadā, savu aktualitāti nav zaudējis. 30 DIENU IZAICINĀJUMA ietvaros ierakstīju četras jaunas kompozīcijas, kuras šī izaicinājuma laikā prezentēju - divas orģināldziesmas un divas pārveidotas orģināldziesmas. Izlēmu dziesmas paspilgtināt ar vienkāršiem video stāstiem par to, kā jūtos, ko redzu sev apkārt un kādu sajūtu vēlos nodot saviem klausītājiem. Katra diena ir kā jauns sākums, katra dienas dziesma ir cita un savādāka. 30 DIENU IZAICINĀJUMĀ prezentēju 30 dziesmas, 30 videoklipus, 30 stāstus, 4 jaunumus. Izaicinājuma sākums bija šā gada 30. jūnijā, jo tieši tad sākās 30 dienu atskaite, kad 29. jūlijā svinēšu savu dzimšanas dienu. Ar šo 30 DIENU IZAICINĀJUMU plānoju noslēgt dziesmu ciklu par ziediem, lai turpmāk tik pat augstvērtīgā un kvalitatīvā līmenī piedāvātu jaunas orģinālkompozīcijas, savā izpildījumā un noteikti jaunā skanējumā.” 

Dziesmas oriģinālie autori - Arvis Šķirus un Žanis Pavlovskis.
Dizesmas ieraksta producents Rolands Makarskis. Dziesma ierakstīta un māsterēta “Roland Records Studijā” Rīgā. 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku