Ainars Bumbieris noslēdz 30 DIENU IZAICINĀJUMA maratonu un izdod jaunu dziesmu “Jubilārs”

Ainars Bumbieris noslēdz 30 DIENU IZAICINĀJUMA maratonu un izdod jaunu dziesmu “Jubilārs”.

Ainars Bumbieris noslēdz 30 DIENU IZAICINĀJUMA maratonu un izdod jaunu dziesmu “Jubilārs”.

Šī gada sākumā, pasākumu vadītāja, Anita Skuja, izdeva pašas veidotu dzimšanas dienas spēli ”Jubilārs”. Spēle sastāv no 54. jautājumu kartiņām par jubilāru. Maijā ar spēli rokās un melodiju galvā, viņa devās pie dziedātāja Ainara Bumbiera, lai pastāstītu par savu ideju, radīt jaunu apsveikuma dziesmu.  

Anitas ideja lieliski iekļāvās Ainara 30 DIENU IZAICINĀJUMĀ, tāpēc dziesma tika iekļauta programmā, kā noslēdzošā oriģināldziesma, par godu mākslinieka dzimšanas dienai 29.jūlijā. Abu mākslinieku un pasākuma vadītāju, izveidotajā videoklipā ir parādīta latviešu puiša dzimšanas diena un tas, kā viesībās tiek spēlēta dzimšanas dienas spēle “Jubilārs”. Spēle jau tulkota vairākās valodās un Anita neplāno apstāties pie sasniegtā.

“Pagājušā gada nogalē, vadot jubilejas, sapratu – ir jārada jaunas lietas. Pirmkārt, spēles, kas labāk ļauj iepazīt jubilārus un veido veselīgu komunikāciju viesu starpā, otrkārt, jārada un jāmeklē jaunas pacilājošas apsveikuma dziesmas. Janvārī izdevu savu dzimšanas dienas spēli ”Jubilārs” un maijā pie manis, atnāca arī dziesmas “Jubilārs” melodija un teksts. Dziesmas piedziedājums burtiski nelaida mani vaļā, tāpēc sapratu – ir jārīkojas., “

stāsta pasākumu vadītāja Anita Skuja,

“Ar spēli rokās un melodiju galvā, devos pie dziedātāja Ainara Bumbiera, kura izpildījumā es vēlējos dzirdēt šo dziesmu. Tā nu sanāca, ka mana ideja radīt jaunu apsveikuma dziesmu, iekļāvās Ainara 30 DIENU IZAICINĀJUMĀ.”

“Pats dziesmas radīšanas process izvērtās diezgan ilgs, bet pietiekami interesants, lai klausītājus iepriecinātu ar ko jaunu un nebijušu. Video filmēšana tika organizēta, kā īsta dzimšanas dienas ballīte, kas filmēšanas procesu padarīja smieklīgu un pārpratumu pilnu. Dziesmas radīšanā piedalījās Gaitis Lazdāns, izveidojot Anitas Skujas radītajai dziesmai jaunu un orģinālu skanējumu.,”

stāsta Latvijas mūzikas gada balvas Zelta Mikrofona nominants Ainars Bumbieris,

“30 DIENU IZAICINĀJUMA ietvaros ierakstīju četras jaunas kompozīcijas, kuras šī izaicinājuma laikā prezentēju, divas orģināldziesmas un divas pārveidotas orģināldziesmas. Izlēmu dziesmas paspilgtināt ar vienkāršiem video stāstiem par to, kā jūtos, ko redzu sev apkārt un kādu sajūtu vēlos nodot saviem klausītājiem. Katra diena ir kā jauns sākums, katra dienas dziesma ir cita un savādāka. 30 DIENU IZAICINĀJUMĀ prezentēju 30 dziesmas, 30 videoklipus, 30 stāstus, 4 jaunumus. Sāku šā gada 30. jūnijā, jo tieši tad sākas 30 dienu atskaite, un pabeigšu, kad 29. jūlijā svinēšu savu 32. dzimšanas dienu. Ar šo 30 DIENU IZAICINĀJUMU plānoju noslēgt dziesmu ciklu par ziediem, lai turpmāk tik pat augstvērtīgā un kvalitatīvā līmenī piedāvātu jaunas orģinālkompozīcijas, savā izpildījumā un noteikti jaunā skanējumā.”

Dziesmas autori - Anita Skuja un Gaitis Lazdāns. Dziesmas ieraksta producents Gaitis Lazdāns. Dziesmas producents Ainars Bumbieris, Anita Skuja. Dziesma ierakstīta un māsterēta  “GaLaPro studijā” Siguldā.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku