Grupa Zvaigžņu Lietus uzsāk darbu pie jauna albuma un publicē pirmo dziesmu "Pēc 100 tūkstoš gadiem"

Grupa Zvaigžņu Lietus uzsāk darbu pie jauna albuma un publicē pirmo dziesmu "Pēc 100 tūkstoš gadiem"

Grupa Zvaigžņu Lietus uzsāk darbu pie jauna albuma un publicē pirmo dziesmu "Pēc 100 tūkstoš gadiem".

Par spīti visiem izaicinājumiem šajā gadā, kas skar visus, grupa Zvaigžņu Lietus turpina aktīvu darbību un ir sākuši darbu pie jauna albuma, lai pamazām iešūpotu savu apaļo 30. gadu jubilejas sezonu.
Šobrīd grupa pabeigusi darbu pie savas pirmās dziesmas no jauna albuma un piedāvā to saviem klausītājiem. Jaunās dziesmas nosaukums - "Pēc 100 tūkstoš gadiem". 
"Pēc mūsu iepriekšējās ballītes-albuma "Roku man sniedz", saņēmām ļoti daudz labu vārdu un lūgumus pēc turpinājuma. Tā kā arī mēs paši sevi pozicionējam, kā ballīšu muzikanti, tad lēmums tika pieņemts ātri un esam sākuši darbu pie nu jau otrās ballītes, ko gribam pabeigt un nodot mūsu klausītājiem jau nakamā gada vasarā."
- ziņo grupas pārstāvji.
"Mūsu mērķis ir šo ballīti pietuvināt vēl tuvāk tam, ko varat sagaidīt klātienē. Attiecīgi strādājam, gan pie slaveniem kaveriem, gan pie mūsu pašu oriģināldarbiem"  
Zvaigžņu Lietus - Pēc 100 tūkstoš gadiem - (Vārdi: Normunds Vīksna, Mūzika: Dj Otzi)
 
Grupa Zvaigžņu Lietus darbojas jau kopš 1993. gada, šobrīd grupas sastāva darbojas: Alvis Grīnbergs (Balss), Armands Sviķis (Taustiņi), Gundars Minalgo (Saksafons), Ingus Lelis (Solo ģītāra), Vairis Ausvalds (Bass) un Guntis Kaģis (Bungas)
 
 

Grupa Zvaigžņu Lietus līdz šim izdevusi jau 6 albumus, kurus var atrast populārākajās straumēšanas vietnēs kā arī MuzikasPasaule.lv interneta veikalā. - https://muzikaspasaule.lv/izpilditaji...

 
  1. ROKU MAN SNIEDZ (Ballīte) - https://muzikaspasaule.lv/izpilditaji...
  2. JA TEV LAIMEI PAZUDUŠAS PĒDAS... https://muzikaspasaule.lv/izpilditaji...
     

Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku