Ineta Rudzīte un Gunārs Freidenfelds piedāvā jaunu Ziemassvētku dziesmu

Ineta Rudzīte un Gunārs Freidenfelds piedāvā jaunu Ziemassvētku dziesmu.

Ineta Rudzīte un Gunārs Freidenfelds piedāvā jaunu Ziemassvētku dziesmu.

Dziedātāja Ineta Rudzīte un komponists Gunārs Freidenfelds laiduši klajā jaunu dziesmu "Sapņojot" Ziemassvētku noskaņās. Dziesmas teksta autors ir Amerikā dzīvojošais latviešu dzejnieks Helmuts Feldmanis.

Šoreiz Ineta pieaicinājusi savus draugus no Jelgavas – grupu "Tirkizband": "Satikāmies pirms desmit gadiem TV šovā "Koru kari", pēc kura mani draugi Madara Buškevica, Erita Karlsone, Gundars Caune un Uldis Timma vēlāk izveidoja savu grupu. Tagad viņi labprāt nāca man talkā ierakstīt dziesmu,"

Viņa uzsver – Ziemassvētki ir laiks, kad sapņi mēdz piepildīties.

"Kad sniegs pārklāj zemi, bet cilvēku sirdīs iezogas tik ļoti pazīstamā, siltā svētku sajūta, ko gaidām cauru gadu. Kad vēlam cits citam laimi un cerību, ka nākamais gads būs krietni labāks par šo. It īpaši svarīgi tas ir šobrīd, kad visi piedzīvojam grūtu un pārbaudījumiem piepildītu laiku."

Dziesma ir jau otrais singls no topošā Inetas Rudzītes un Gunāra Freidenfelda kopīgā albuma, kas klajā nāks nākamā gada rudenī. Albums būs skaista dāvana gan pašam komponistam 80 gadu jubilejā, gan īpašs veltījums viņa melodiju mīļotājiem.

Dziesma ierakstīta sadarbībā ar Inetas ilggadējo skatuves partneri – virtuozo ģitāristu Ēriku Upenieku; bungas iespēlējis Miķelis Vīte, bet klavieru partiju atskaņo Juris Kristons.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku