Noklausies! Ceļu pie klausītājiem sāk jauna Raimonda Paula dziesma "Bitīte"

Noklausies! Ceļu pie klausītājiem sāk jauna Raimonda Paula dziesma "Bitīte".

Noklausies! Ceļu pie klausītājiem sāk jauna Raimonda Paula dziesma "Bitīte".

Latvijas radiostacijās sākusi skanēt Maestro Raimonda Paula dziesma "Bitīte" ar dzejnieka Leona Brieža vārdiem, kuru iedziedājis aktieris Guntis Skrastiņš.

Kā informē izdevēji no "Forte Production", dziesma iekļauta nesen klajā nākušajā Raimonda Paula un Gunta Skrastiņa kopdarbā – dziesmu albumā "Nopietni pa jociņam", kas pagājušajā nedēļā saņēma Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu "Zelta mikrofons" kategorijā "Labākais šlāgermūzikas albums".

Atgādinām, ka abu mākslinieku ierakstītajā albumā apkopotas trīspadsmit jaunas komponista Raimonda Paula dziesmas ar dzejnieku Jāņa Petera un Leona Brieža vārdiem, kuras dzied tautā iemīļotais aktieris Guntis Skrastiņš – sākot no smeldzīgām melodijām par mīlestību līdz mazliet huligāniskām dziesmām, kurās atainotas šī brīža aktuālās dzīves ainiņas, vēsta izdevēji.

Albuma ieskaņošanā piedalījušies pazīstami latviešu mūziķi: pianists un aranžētājs Juris Kristons, basģitārists un aranžētājs Modris Laizāns, ģitārists Jānis Kalniņš, sitaminstrumentālists Ivars Kalniņš, saksofonists Zintis Žvarts, vijolnieks Gidons Grīnbergs, akardeonists Rolands Beļevičs, multiinstrumentālists Raimonds Macats, kā arī dziedātājas Olga Stupiņa, Inta Gudovska un Anita Levša. Pie albuma skaņu režijas strādājis skaņu režisors Mārtiņš Burkevics. Albuma producents ir Jānis Kļaviņš.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku