Ints Kalns kopā ar savu radošo komandu piedāvā klausītājiem jaunu, pavasarīgu dziesmu “Sapņi Lido”.

Ints Kalns kopā ar savu radošo komandu piedāvā klausītājiem jaunu, pavasarīgu dziesmu “Sapņi Lido”.

Ints Kalns kopā ar savu radošo komandu piedāvā klausītājiem jaunu, pavasarīgu dziesmu “Sapņi Lido”.

Lidojums ir brīvības sajūta, tāpēc sapņi, kuriem ļaujam lidot spēj saniegt arī to, kas atrodas ārpus mūsu cerību un iztēles robežām. Šajā neviennozīmīgajā laikā, kad apkārt ir daudz satraucošu notikumu un baiļu, gribas ticēt kam gaišam un brīnišķīgam. Ikvienam no mums ir kāds sapnis. Sapnis, kurš ir jau piepildīts, vai arī tāds, kas savu piepildījumu vēl gaida. Svarīgi, ka sapnis ir un mēs tiecamies pec tā piepildījuma. Visgaišākās un siltākās domas ir mūsu sapņiem par mīlestību.
Laimīgi ir tie, kas ir atraduši savu mīlestību, bet cik daudzi to vēl turpina meklēt. “Sapņi lido” ir stāsts par šādu tiekšanos pēc mīlestības. Šī nemitīgā tiekšanās cilvēku pavada visa mūža garumā un savā ziņā ir nesniedzams ideāls, taču brīnumi mēdz notikt, tāpēc mums vienmēr piederēs cerības un sapņi. Ļausim tiem lidot un tikai augstākajiem spēkiem vien ir zināms, kur tie galu galā mūs aizvedīs.
Par iedvesmu dziesmai kalpoja kāda fotogrāfija, kurā uz soliņa jūras krastā sēž kāda jauna sieviete, iegrimusi savās pārdomās vēro saulrietu. Tas ir tāds maģisks brīdis, kurā esam vien mēs paši un mūsu domas. Tas ir brīdis, kad varam savas gaišākās domas un sapņus sūtīt to ceļā uz piepildījumu. Daudz ir cilvēku, daudz ir arī domu un sapņu. Tie visi kautkur satiekas, tie satuvinās, vai attālinās, tie nes mūsu vēlmes arvien tuvāk to piepildījumam un mēs nekad nezināsim, kur un kad būs tas laimīgais mirklis, kad sapnis piepildas. Bet šis mirklis pavisam noteikti pienāks. Tas pienāks, ja ticēsim saviem sapņiem un ļausim tiem brīvi lidot.
Šai dziesmai īpašs ir arī izpildītājs, kura vārds daudziem nav pazīstams, taču viņa balss neatstāj vienaldzīgu nevienu klausītāju. Dziesmas “Sapņi lido” izpildītājs ir Vilnis Daņiļēvičs.
Tieši viņa īpašais balss tembrs un izpildījuma maniere piešķir dziesmai tās emocionālo nokrāsu. Dziesma aicina tur, kur tiecas domas, satiekas sapņi un piedzimst mīlestība. “Sapņi lido” vārdu un mūzikas autors ir Ints Kalns, dziesmas muzikālo aranžiju veidojuši Latvijā pazīstami mūziķi Gaitis Lazdāns un Artūrs Palkevičs. Dziesmas tapšanā piedalījās arī talantīgā dziedātāja Kristīne Šomase, kura ar savu balsi izkrāso un bagātina dziesmas skanējumu.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku