Mārtiņš Kits bez svešiem hitiem

Mārtiņš Kits bez svešiem hitiem

Mārtiņš Kits bez svešiem hitiem

Dziedātājs un dīdžejs Mārtiņš Kits „Radio Skonto” ēterā vairāk kā gadu kopā ar Polliju ( tā sauc mūziķa krēmkrāsas ģitāru) dungoja populāru dziesmu fragmentus un klausītāji sacentās to minēšanā. Tomēr spēlēt citu dziesmas ir viena, radīt pašam savas- pavisam cita lieta. Gadu laikā ir tapušas vairākas dziesmas, no kurām atpazīstamākās- „Jāsatiekas”, „Rētas”, „Pa Pusei Kailu” „Nepieradināts”. Nupat studijā ierakstīta un pie klausītājiem dodas jaunākais Mārtiņa autordarbs’’Prāta Robeža’’ ar Elitas Margas vārdiem. 

„Vispirms bija telefona atmiņā noglabāts melodijas uzmetums, Elita uzķēra to noskaņu, un notīm pievienojās vārdi. Pamatdoma - ja pārī ir sīki vai pat lieli kašķi, tad tie nevar iznīcināt īstas jūtas, ja tādas starp abiem pastāv. Faktiski tāds mīļš lūgums pēc miera izlīgšanas,” saka Mārtiņš. „Ir skaidra arī videoklipa versija, kurai, noklausoties „Prāta robežu”, Jānis Streičs ļāva izmantot savas filmas fragmentus.Tas bija neizsakāmi patīkams pārsteigums, pat neticējām, ka varam uz ko tādu cerēt, bet izcilais kinorežisors vienkārši teica- labi, lai notiek!” 

Dziesmas „Prāta robeža” tapšanā iesaistījies arī ģitārists un mūzikas producents Jānis Misiņš, viņa kontā arī piebalsis, savukārt basģitāru iespēlējis Mārtiņa dēls Roberts Kits.

Dziesma: ’’Prāta Robeža’’
Mūzika : Mārtiņš Kits
Vārdi : Elita Marga
Producents: Jānis Misiņš
Video montāža: Ēriks Saksons


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku