Par godu apaļai jubilejai jaunu albumu izdos Raimonda Vazdika

Par godu apaļai jubilejai jaunu albumu izdos Raimonda Vazdika

Par godu apaļai jubilejai jaunu albumu izdos Raimonda Vazdika

Aktrises un dziedātājas Raimondas Vazdikas dzimšanas dienā, 14. maijā, iznāks jauns viņas dziesmu albums "Vēstules rokrakstā smalkā", kas iznācis izdevniecības "Lauska" paspārnē.

Albuma prezentācija ar muzikāli teatrālu priekšnesumu notiks kultūras pilī "Ziemeļblāzma". Raimonda ir gan dziesmu autore, gan galvenā izpildītāja, albumā ietverti arī dueti ar Ievu Akurateri un un Nauri Brikmani.

Visu dziesmu aranžijas veidojusi Ilze Grunte, kuras ģitāras spēle kopā ar Raimondas balsi veido klausītājiem jau labi pazīstamu skanējumu. Ierakstā piedalījušies daudzi muzikālās apvienības "Dzīve virs jumtiem" dalībnieki - Arnolds Kārklis, Māŗtiņš Linde, Uģis Vītiņš, Dace Vītola, Nauris Brikmanis, Artis Gulbis, Ivo "Skrips" Stankevičs u.c.. Albumā ir iekļautas 14 dziesmas, no kurām 13 ir jaunas, bet dziesma "Kaija" jau skanējusi Raimondas pirmajā albumā "Labākās dienas". Šoreiz tā iedziedāta kopā ar Ievu Akurateri. Dziesmu vārdu autore ir gan Raimonda Vazdika, gan Latvijas ievērojamākie dzejnieki - Imants Ziedonis, Jānis Peters, Elīna Zālīte, Pēteris Brūveris.

Albums ierakstīts un samiksēts studijā ELAST 2020. gadā, tādēļ vairākas dziesmas jau piedzīvojušas pirmatskaņojumus Latvijas radiostacijās, kā arī iekļautas jaunākajās Raimondas režisētajās izrādēs "Māsas. Mīlestība nerūs" teātra klubā '"Austrumu robeža" un "Ilgojos pēc ilgu tramvaja" dažādos spēles laukumos. Dziesmu "Pasaciņa","Manam sargeņģelim" un "Laika logs" videoversijas skatāmas "Youtube". Šoreiz māksliniece piedāvā īpaši ieklausīties dziesmā "Pirms dzērves projām dodas", kas ir par mīlestību un tās līkločiem.

Raimonda Vazdika (1962) ir guvusi publikas atzinību vairākās jomās: aktrises karjerā iezīmējas viņas spēlētās Dezdemona, Marlēna Dītriha un Mirdza Ķempe. Izdevusi dzejoļu un stāstu krājumus "Rētas. Zelts" (2002) un "Neatskaties" (2018). Ierakstījusi mūzikas albumus "Labākās dienas" (2001) un "Neatskaties" (2006), darbojusies mūzikas grupā NSRD, piedalījusies vairākos TV šovos, dziedājusi duetos ar Renāru Kauperu un Ainaru Mielavu, ir grupas "Dāmu pops" dalībniece.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku