Grupa Tequila band izdod jaunu dubultalbumu

Grupa Tequila band izdod jaunu dubultalbumu

Grupa Tequila band izdod jaunu dubultalbumu

Grupa Tequila band izdod savu jauno dubultalbumu “Burtnīca”, kas tapis 2 gadu garumā. Albumā iekļautas dziesmas ar grupas līdera Jura Leimaņa mūziku, kas radusies iedvesmojoties no dažādu autoru dzejas rindām.

Šis ir grupas ceturtais izdotais albums, bet pirmo reizi kā dubultalbums, kas sastāv no grupas oriģināldziesmām.
Nākamā gada janvārī grupa Tequila band svinēs jau 20 pastāvēšanas gadus. Grupas repertuārā vienmēr bijusi dažādu žanru mūzika - sākot no kantri, rokenrolu un šlāgermūziku, līdz pat mūzikai bez rāmjiem un likumiem. Tequila band izpilda kā oriģināldziesmas, tā populārus pasaules hitus un kaverversijas, kā arī latviešu mūzikas zelta fonda dziesmas. Grupas līderis Juris Leimanis saka:

“Albuma iznākšana ir liels un satraucošs notikums mums kā grupai. Tas ir tapis interesantā un nepieredzētā laikā, kad visa pasaule mainījās un ikvienam bija jāatrod veidi kā tai pielāgoties. Mēs to darījām caur mūziku. Un to atklāj arī albumā iekļautās dziesmas.”

Par jaunā albuma noskaņu un nosaukumu grupas vokālists un dziesmu autors saka: “Tas papildina un turpina līdz šim izdoto albumu mazliet romantisko noskaņu - pirmais bija “Kā tev iet…?”, otrais – “Pēc svētdienas”, tad “Magoņu pilsēta” un tagad “Burtnīca”, kurā varam pāršķirt savu domu, sajūtu, vīziju un sapņu lappuses. Katra no dziesmām ir iesūkusi pasaulības traipus.”.

Grupas Tequila band dalībnieki ir ļoti pateicīgi ikvienam albuma tapšanā iesaistītajam, jo īpaši ilggadējam draugam un mūzikas aranžētājam Edijam Gņedovskim. Šī albuma ietvaros ir izdevusies veiksmīga sadarbība ar dzejnieku Hariju Kurmīti un DJ Dark.

Sekojot līdzi tendencēm, jau tuvākajā nākotnē grupa Tequila band plāno šo albumu izdot arī vinila formātā.

Grupa Tequila band savu jauno albumu prezentēs 4 koncertos - labdarības vakaros (kopā ar grupām Dakota, Klaidonis un Apvedceļš), kurus aicina apmeklēt ikvienu mūzikas mīļotāju - 10.septembrī Baložos, 17.septembrī Matkulē, 24.septembrī Ropažos un 8.oktobrī Slampē. Vairāk informācija grupas lapā Facebook.

Grupas sastāvā ir eksprofesionāļi no agrāk populārām grupām Ādaži, Dālderi, Pilsēta, Proventus, Rekvizīts. Pirmais albums “Kā tev iet…?” tika izdots 2006.gadā, iekļaujot latviskotas populāras mūzikas kaverversijas, bet otrais albums “Pēc svētdienas” tika izdots 2009.gadā ar grupas līdera Jura Leimaņa sarakstītām oriģināldziesmām. Grupas Tequila Band trešajā albumā “Magoņu pilsēta”, kas izdots 2014.gadā iekļautas grupas vokālista Jura Leimaņa un Viktora Zagorska oriģināldziesmas.

Albumā “Burtnīca” iekļauta arī dziesma “Lūgums” ar Harija Kurmīša vārdiem un Jura Leimaņa mūziku, albuma tituldziesma “Burtnīca” ar Jura Leimaņa vārdiem un mūziku, tāpat arī Latvijas Sirdsdziesmas skatītāju iemīļotā “Kaut šobrīd”.

Albumu var iegādāties arī pie mums veikalā - https://muzikaspasaule.lv/cd/tequila-band-burtnīca-detail


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku