Andris Ērglis izdod jaunu dziesmu “TU”

Andris Ērglis izdod jaunu dziesmu “TU”

Andris Ērglis izdod jaunu dziesmu “TU”

Dziedātājs Andris Ērglis klausītājus iepazīstina ar jaunāko dziesmu “TU”. Nu jau tradicionāli, vasarā, dziedātājs atkal iepriecina savus talanta cienītājus ar pozitīvu dziesmu par mīlestību un attiecībām.
Mūzikas autors un producents ir pats Andris, savukārt teksta autors ir Mārtiņš Kanters.
Dziesmas kodols ir mīlestība. Tas ir stāsts par mīlestību starp cilvēkiem, šajā gadījumā - mīlestību starp sievieti un vīrieti. Par uzticēšanos, ļaušanos un grūtību pārvarēšanu.
Neatkarīgi no tā, vai ir tikko aizsākusies mīlestība vai mīlestība, kas virmo jau gadu desmitus, jebkuram nākas sastapties ar mazākām vai lielākām grūtībām. Un brīžos, kad iezvanās “trauksmes zvaniņš”, lai šīs dziesmas stāsts ir kā tilts pāri grūtībām un ļauj mīlestībai uzvirmot kā no jauna. 

“Šīs dziesmas melodija manā galvā skanēja jau pirms gadiem pieciem. Arvien atliku darbu, jo likās, ka vēl nav laiks. Kad atnāca īstais teksts, pienāca pareizais laiks un tieši šobrīd - vasarā, savas 40 gadu jubilejas gadā, ar lielu prieku nododu klausītājiem šo dziesmu. Vēlos teikt paldies Mārtiņam par mūsu radošo sadarbību. Mūsu savstarpējā draudzība un vieglums ir jūtams arī dziesmas tekstā un kopējā noskaņā. Vasarai piestāv mīlestība. Vasarai piestāv krāsas. Vasarai piestāv ziedi. Ar šo dziesmu ikvienam klausītājam vēlos nodot kaut nelielu daļu no šīs bagātās sajūtu gammas!”,

tā par jauno dziesmu saka Andris Ērglis.
Dziesmas videoklipa vēstījums caurvij dziesmas ideju - mīlestība, vasara, vieglums.
Videoklipā precīzi atspoguļojas mīlestības būtība - sieviete sniedz mīlestību vīrietim un vīrietis sievietei. Un kad ir īsta, patiesa mīlestība, tad arī apkārtējā vide šķiet krāsaināka un pozitīvāka.

Projektā piedalās:
Ierakstu studijas darbs Jānis Čubars, Jānis Kalve; video operators Kaspars Kambars, video personāži Anete Pīlāga un Deins Kaņepējs; mūzika Andris Ērglis, teksts Mārtiņs Kanters.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku