Dziedātāja Beāte Meldere izdod savu pirmo autorsinglu “Tuvu klāt”

Dziedātāja Beāte Meldere izdod savu pirmo autorsinglu “Tuvu klāt”

Dziedātāja Beāte Meldere izdod savu pirmo autorsinglu “Tuvu klāt”

Singls “Tuvu klāt” ir dziedātājas Beātes Melderes pirmais autordarbs, kas, neierasti Beātei, skan poprock stilā, tas stāsta par mīlestību un sapņiem. Singlam tapis arī romantisks, vasarīgs videoklips.
Beāte Meldere ir latviešu dziedātāja, kura vairāk zināma izpildām šlāgermūziku.
Dziedājusi duetā ar dziedātāju Viktoru Zemgalu, kā arī uzstājusies grupas Eolika sastāvā. 2018. gadā Beāte debitēja raidījumā “Latvijas Sirdsdziesma”, kurā izpildīja grupas “Apvedceļš” solista Jāņa Krūmiņa radīto dziesmu “Rudenīgs blūzs”. Savukārt 2020. gadā duetā ar grupas “Zelta kniede” solistu Silvestru Lorencu, izpildot dziesmu “Liedaga promenāde”, ieguvusi 8.vietu kā gada mīlētākā klausītāju dziesma. 

“Dziesma “Tuvu klāt” stāsta par sapņiem, mīlestību un tās radītām sajūtām. Brīdī, kad iemīlējies esi otram blakus, apstājas laiks, un viss pārējais kļūst mazsvarīgs. Šķiet, pasauli var vērot no malas, jo nav nekā svarīgāka kā būt ar otru cilvēku. Būt tuvu klāt,”

stāsta Beāte. 

“Priecājos sadarboties ar dziesmas producentu Raiti Aukšmukstu, kurš producēja arī dziesmu “Liedaga promenāde”. Ar Raiti ir ļoti viegli un patīkami sadarboties, viņš iesaka labāko risinājumu un motivē sasniegt augstāko, lai dziesma iegūtu vislabāko skanējumu”

saka Beāte. Mūzikas video operatore ir Linda Krūmiņa.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku