Citi Zēni - Suņi iziet ielās

Preces cena: 12,34 €
Atlaide
PVN: 2,14 €
E-pasts

Apraksts

Viena no šī gada populārākajām latviešu grupām "Citi zēni" izdod ilgi gaidīto debijas albumu "Suņi iziet ielās"

"Albumā runājam par tēmām, kuras šobrīd ir aktuālas no mūsu vienaudžu perspektīvas ar nelielu devu ironijas. Attiecības, nauda un ballītes ir caurvijošie motīvi, kuri visiem ir vajadzīgi laikā, kad esam spiesti distancēties un pavadīt mājās vairāk laika nekā ierasts," par debijas albumu izsakās grupas solists Jānis Pētersons.

"Lai gan nevaram albumu prezentēt klātienē kā vēlētos, mēs apzināti to publicējam tieši tagad. Ceram, ka albums kalpos kā svaigas enerģijas lādiņš šajā tumšajā laikā. Celies kājās, dejo viens pats un baudi," aicina grupas solists Dagnis Roziņš.

Albumā iekļauti gan līdzšinējie grupas hiti kā "Vienmēr kavēju" un "Parādi, kas tas ir", kā arī jauni skaņdarbi sadarbībā ar Latvijā atzītiem māksliniekiem kā Patriša (Patrisha) un Arstarulsmirus. Albumu producējis Roberts Memmēns, miksējis – Pauls Dāvis Megi, un māsteringa process ir veikts Chartmakers studijā Somijā, kur to apstrādājis slavenais skaņu inženieris Svante Forsback, kurš līdz šim ir strādājis ar tādām grupām kā RammsteinAlan Waker un Apocalyptica.

 

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.