Par Mums

Inter­neta vieta tikai un vienīgi Latvi­jas mūzikai. Viss par Latvi­jas mūziku, mūz­iķiem, muzikantiem, kolek­tīviem, grupām, pasāku­miem un kon­cer­tiem Latvijā un ne tikai.

Ziņo par saviem panāku­miem:

Seko­jam un sekosim gan­drīz visiem Latvi­jas mūz­iķiem sociāla­jos tīk­los un infor­mēsim ne tikai jūsu fanus, bet arī pārējos par jūsu panāku­miem. Ja vēlaties būt droši (mēs varam arī kādu info nepa­manīt), ka par jūsu jaun­umiem uzzina pēc iespē­jas vairāk cil­vēku, sūtam info uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Informē par pasākumiem:

Pie mums www.MuzikasPasaule.lv viena sadaļa atvēlēta pasākumu afišām. Izmanto to! Lai būtu droši, ka Tava pasākuma afiša tur parādās sūti to uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Par citiem sadar­bības jautāju­miem un reklāmu:

Konkursi, rek­lā­mas ban­neri, inter­vi­jas mūsu portālā un/vai mūsu soc tīk­los — saz­ināmies un vienojamies.

Vairāk info te: http://reklama.muzikaspasaule.lv

Ar mums vari sazināties:

  • E-pasts - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Face­book - https://www.facebook.com/Muzikaspasaule
  • Draugiem.lv - http://www.draugiem.lv/muzikaspasaule.lv/
  • Youtube — https://www.youtube.com/
  • Spo­tify - https://open.spotify.com/user/1186750061
  • Twit­ter - https://twitter.com/MuzikasPasaule

Pievieno komentāru:

Kolektīvs

Google Calendar!

Jaunākie ieraksti