Indra Rimša - Trumpets of Angels

CD

Izdevējs: : SKANI
Preces cena: 11,12 €
Atlaide
PVN: 1,93 €
E-pasts

Apraksts

Izpildītāji

Ligita Sneibe - ērģeles
Inga Šļubovska-Kancēviča - soprāns
Ilona Birģele - ērģeles
Anete Toča - flauta
Imants Sneibis - flauta

Ieraksts

2000-2015

Izdošanas datums

05.02.2021

Skaņdarbi

  • Indra Riše Ligita Sneibe - "Eņģeļu taures"
  • Indra Riše Ligita Sneibe - "Attālumi"
  • Indra Riše - "Dziesmas par Laimi"
  • Indra Riše Ligita Sneibe - "Saules apmirdzētie"
  • Indra Riše- "Mijiedarbība"
  • Indra Riše - "Uguns rituāls"

Apraksts

"Tā nu ir iznācis, ka manā daiļradē ērģeles ir ieņēmušas ļoti nozīmīgu lomu un esmu šim instrumentam rakstījusi mūziku jau kopš studiju laikiem. Tas droši vien pateicoties brīnišķīgajiem Latvijas ērģelniekiem, ar kuriem kopā mācījos, kāpām uz skatuves, palīdzējām un atbalstījām viens otru, runājām, diskutējām, priecājāmies par otra panākumiem un pārdzīvojām neveiksmes.
Šī skaistā, radošā atmosfēra bija tik auglīga, ka ar laiku sāku rakstīt tieši šim instrumentam, jo izjutu gan ērģelnieku ikdienu, gan krāšņo koncertu atmosfēru (tolaik) konservatorijas ērģeļzālē, kā arī Latvijas lepnumā — Rīgas Doma koncertzālē. Tā kā jutos ērģelnieku saimei piederīga, tad atbalstu savām idejām nenācās grūti atrast. Visilgstošākā un auglīgākā radošā sadarbība man ir izveidojusies ar ērģelnieci Ligitu Sneibi, kuras rezultātu nu varu apkopot apjomīgā autoralbumā.
Liels paldies flautistiem Imantam Sneibim, Anetei Točai, soprānam Ingai Šļubovskai-Kancēvičai un ērģelniecei Ilonai Birģelei, kuri ar lielu aizrautību piedalījušies manu darbu atskaņošanā, kā arī Valsts kultūrkapitāla fondam un manam lieliskajam draugam Mihaelam Šēferam par finansiālo atbalstu šī albuma tapšanā.
Ceru, ka manis radītā ērģeļmūzika iepriecinās klausītājus un mūzikas speciālistus un radīs impulsus jauniem, skaistiem darbiem."

INDRA RIŠE

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.