Tequila Band - Burtnīca

Preces cena: 12,34 €
Atlaide
PVN: 2,14 €
E-pasts

Apraksts

Grupa Tequila Band dubultalbums “Burtnīca”

Albumā iekļautas dziesmas ar grupas līdera Jura Leimaņa mūziku, kas radusies iedvesmojoties no dažādu autoru dzejas rindām.

Šis ir grupas ceturtais izdotais albums, bet pirmo reizi kā dubultalbums, kas sastāv no grupas oriģināldziesmām. Nākamā gada janvārī grupa Tequila band svinēs jau 20 pastāvēšanas gadus. Grupas repertuārā vienmēr bijusi dažādu žanru mūzika - sākot no kantri, rokenrolu un šlāgermūziku, līdz pat mūzikai bez rāmjiem un likumiem. Tequila band izpilda kā oriģināldziesmas, tā populārus pasaules hitus un kaverversijas, kā arī latviešu mūzikas zelta fonda dziesmas.

Grupas līderis Juris Leimanis saka: “Albuma iznākšana ir liels un satraucošs notikums mums kā grupai. Tas ir tapis interesantā un nepieredzētā laikā, kad visa pasaule mainījās un ikvienam bija jāatrod veidi kā tai pielāgoties. Mēs to darījām caur mūziku. Un to atklāj arī albumā iekļautās dziesmas.” Par jaunā albuma noskaņu un nosaukumu grupas vokālists un dziesmu autors saka: “Tas papildina un turpina līdz šim izdoto albumu mazliet romantisko noskaņu - pirmais bija “Kā tev iet…?”, otrais – “Pēc svētdienas”, tad “Magoņu pilsēta” un tagad “Burtnīca”, kurā varam pāršķirt savu domu, sajūtu, vīziju un sapņu lappuses. Katra no dziesmām ir iesūkusi pasaulības traipus.”

Grupas Tequila band dalībnieki ir ļoti pateicīgi ikvienam albuma tapšanā iesaistītajam, jo īpaši ilggadējam draugam un mūzikas aranžētājām Edijam Gņedovskim. Šī albuma ietvaros ir izdevusies veiksmīga sadarbība ar dzejnieku Hariju Kurmīti un DJ Dark

Atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.