Depeche Mode uzstāsies Rīgā ar revolucionāru šovu.

Depeche Mode uzstāsies Rīgā ar revolucionāru šovu.

Pēc iespaidīgas stadionu koncertturnejas Eiropā un Ziemeļamerikā Latvijā uzstāsies vieni no modernās mūzikas ietekmīgākajiem māksliniekiem “Depeche Mode”. Grupa 2018. gada februārī turpinās “Global Spirit Tour” turneju ar šovu Latvijā. Koncerts notiks 20. februārī “Arēnā Rīga”. Iepriekšējā “Depeche Mode” uzstāšanās Rīgā “Delta Machine” pasaules turnejas laikā bija izpārdota vairākus mēnešus pirms norises.

Jau šotrešdien, 5. jūlijā, plkst. 10.00 “Biļešu servisa” kasēs un www.bilesuserviss.lv tiks uzsākta biļešu iepriekšpārdošana FBI koncertu kluba biedriem, dodot iespēju biļetes iegādāties ātrāk par pārējiem.

Iepriekšpārdošanas akcijas laikā biļešu cenas būs sekojošas: stāvvietas maksās no 69 €, fanu zonas biļetes no 99 €, bet sēdvietas no 69 €. Vēlāk tās pieaugs.

“The Global Spirit Tour” koncertturneja tika izsludināta atzīmējot grupas četrpadsmito studijas albumu “Spirit”. Albuma spēcīgo un aktuālo pirmo singlu “Where's The Revolution” poztīvi vērtē gan kritiķi, gan fani, slavinot to kā grupas “atgriešanos pie saknēm”. “Spirit” jau saņēmis atzinību no ārvalstu preses. Britu mūzikas žurnāls “Mojo” raksturo to kā “Hits pēc hita… “Depeche Mode” labākais albums daudzu gaidu laikā!”.

Vieni no visu laiku ietekmīgākajiem, mīlētākajiem un komerciāli veiksmīgākajiem mūziķiem, grupa “Depeche Mode” ir pārdevusi vairāk nekā 100 miljonus mūzikas ierakstu un uzstājusies vairāk nekā 30 miljoniem fanu visā pasaulē. Kopš grupas izveides, “Depeche Mode” un tās dalībnieki - Dave Gahan, Martin Gore un Andy Fletcher, turpina gūt gan kritikas, gan finansiālus panākumus visā pasaulē. Grupas 14. studijas albums ir iekļuvis mūzikas Top 10 vairāk nekā 20 valstīs, to skaitā ASV un Apvienotajā Karalistē. 

Albums “Spirit” iznāca 2017. gada martā un jaunais albums, kā arī “The Global Spirit” tūre, ir gatavi būt kārtējā muzikālā inovācija un nest grupai gan kritikas, gan komerciālus panākumus.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku