Džeza dziedātāja Rūta Dūduma-Ķirse piesaka sevi popmūzikā

Džeza dziedātāja Rūta Dūduma-Ķirse piesaka sevi popmūzikā.

Džeza dziedātāja Rūta Dūduma-Ķirse piesaka sevi popmūzikā.

Sagaidot savu 30. dzimšanas dienu, dziedātāja Rūta Dūduma-Ķirse dāvina sev un klausītājiem vasarīgu singlu "Soli tuvāk" un tādējādi piesaka sevi popmūzikas lauciņā.

Par dziesmas ideju Rūta stāsta:

"Mēs varam darīt vairākas lietas vienlaikus, mākam sev uzkraut daudz pienākumu un tikt ar tiem galā, bet vai to vajag? Ir jāliek savam prātam uz brīdi apstāties, padomāt par vērtībām, atvērt acis un ieraudzīt savus draugus, ģimeni, doties pelnītā atpūtā, baudīt mirkli, nesteidzoties tam pa priekšu.."

Klips filmēts tirdzniecības parkā "Alfa", kur pēdējās ainas uzņemtas līdz pulksten.2 naktī. Lielākais pārbaudījums dziedātājai bijis lēcienam baseinā ar kuplu kleitu:

"Man šķita, ka tas būs viegli, bet kleita sapinās kājās un operatoram nācās sviest glābšanas riņķi. Šāda tipa filmēšanām aktieri vai modeļi trenējas vairākus mēnešus. Tas bija grūti, bet aizraujoši. Kad vēl tik drīz būs iespēja lēkt ar kleitu baseinā?!"

Rūta Dūduma-Ķirse plašāk zināma kā džeza dziedātāja, šovu «Izklausies redzēts» un "Dziedošās ģimenes" dalībniece, grupu "Framest" un "Vintāža soliste". Šā gada februārī mūziķe laida klajā singlu "Plūdi", apvienojoties duetā ar jauno dziedātāju Tomu Kalderauski.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku