“Musiqq” izdod mini albumu “Bijis, ir un būs”

“Musiqq” izdod mini albumu “Bijis, ir un būs”

“Musiqq” izdod mini albumu “Bijis, ir un būs”

Grupa “Musiqq” laidusi klajā mini albumu ar nosaukumu – “Bijis, ir un būs” un aicina svinēt tā iznākšanu koncertā, kurš notiks 14. februārī, Rīgā, koncertzālē “Palladium”.

Abumā ir iekļautas septiņas dziesmas, kuras veidotas kā sinerģija ar leģendārās grupas “Līvi” populārākajiem skaņdarbiem.

Šis ir jau sestais grupas “Musiqq” studijas albums, taču pirmais, kas veidots kā aranžija jau zināmām un populārām dziesmām. Albuma tapšanā piedalījies arī ģitārists Uldis Beitiņš, saksofonists Alex Balinskis.

“Noklausoties jauno albumu, jasaka, ka esam patiešām priecīgi, jo mūsu mājsēdes laika eksperiments ir ieguvis pavisam reālas aprises. Šāds dziesmu radīšanas formāts, bija kaut kas jauns priekš Musiqq”

dalās grupas dalībnieki Emīls Balceris un Marats Ogļezņevs. 

14. februāra koncertā, izskanēs Musiqq populārākās dziesmas, kā arī jaunā albuma kompozīcijas .

“Ar nepacietību gaidām mūsu koncertsērijas "Bijis, Ir un Būs" noslēguma koncertu un jaunā mini albuma prezentāciju vienuviet! Valentīndienas īpašajās noskaņās – 14. februārī, svinēsim albuma iznākšanu, kas jau tagad ir pieejams straumēšanas platformās! Tiekamies Rīgā, “Palladium”, jau pavisam drīz,”

aicina Emīls un Marats.

Iegādājies biļetes jau tagad “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv
Biļetes ir pieejamas ierobežotā daudzumā! 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku